Dekorasyon

Güzel bir yatak odası takımı,şık ve rahat bir salon, kullanışlı ve modern bir banyo. Evinizi uzman ekiplerden aldığınız destek ve keliteli modern eşyalarla dekore ettiniz ve herşey bitti mi? Tam aksine herşey yeni başlıyor.

Çiçek Deyip Geçmeyelim

Etiket :dekorasyon,çiçek | 02.04.2012

Çiçek, küçük bir detay deyip geçmemek lazım. Bulunduğu ortamı renklendirir, rahatlatır ve dekorasyona şıklık katarlar. İnsanın gözü gönlü açılır. Her odaya her ortama uyum sağlar. Çiçeksiz ev olmaz. Dekorasyon tamamlanmamış olur. İster canlı, ister yapay istersenizde dekoratif süslemeler için olan çiçeklerden birini mutlaka evinizin dekorasyonunu canlandırmak için seçin. Çiçek seçimi yaparken yapa... Devamı için..

Dekor Ve Dekorasyon Nedir?

Etiket :Dekor Ve Dekorasyon Nedir? | 02.04.2012

Dekorasyon dendiğinde aklımıza gelen yapı marketlerinden ve mobilya mağazalarından alınan malzemelerdir; oysa dekorasyon öylesi zengin ve geniş bir yelpazeyi içerir ki sadece bir oda, salon, banyo veya mutfağın dekorasyonu dahi başlı başına sayfalar dolusu ifadeleri gerekli kılar. Böyle olmasının nedeni dekor kavramının anlamca genişliğidir. Dekorasyon sadece eşyalarla düzenlenmiş bir alan yaratmanın da ötesinde uyumun, renklerin, psikolojinin, estetiğin ve daha birçok kavramın dâhil olduğu somut malzemelerle soyut değerler yaratma sanatının adıd... Devamı için..

Çiçek Dekorasyon

Etiket :Çiçek dekorasyon | 02.04.2012

 Kimi zaman en guzel hediye, kimi zaman sadece kokusunun, guzelliginin cazibesine kapilip eve alinan bitki.Yine de oldugu yeri guzellestiren, bulundugu camin onunu bakilir kilan, eve kucaginda cicekle gelen sevileni daha cok sevdirendir, yuzu tebessum ettirendir.balkon süsleme canlısı. Bahar kafasını azıcık uzattığı an hemen koşup yeni bahçe bitkileri alıyorum.özlü söz: bir çiçek yerini sevdiyse sulamasan bilem ölmez. yerini sevmediyse naparsan yap şurdan şuraya yüzüne bakmaz senin. öyle de artist bunlar. ... Devamı için..

Denaz Çiçekcilik - ,dekorasyon,çiçek ,Dekor Ve Dekorasyon Nedir? ,Çiçek dekorasyon
  • 1
  • 1 sayfada toplam 3 haber bulunmaktadır